







13 999 ₴
Компактний і надзвичайно легкий коліматорний приціл Vortex Venom Red Dot 3 МОА (VMD-3103) надійно захищений від вологи, пилу, механічних ударів і потужного імпульсу віддачі завдяки герметизації, захисному покриттю лінзи і міцному алюмінієвому корпусу. Об'єктив має повне багатошарове просвітлення, він забезпечує чітке зображення від країв до країв, має необмежене поле зору. Присутня можливість вибору між автоматичним та ручним налаштуванням яскравості, що забезпечує тривалість роботи до 3000 годин на одному комплекті батарейок (в мінімальному режимі яскравості). Кришка відсіка батареї розміщена зверху, що дуже зручно, так як дозволяє не демонтувати пристріляний приціл зі зброєю для заміни батареї. Діаметр прицільної точки становить всього 3 MOA, завдяки чому не перекриваються малі та середні цілі. Vortex Venom Red Dot 3 МОА (VMD-3103) - ідеальна ціна для того, щоб підвищити точність і швидкість стрільби з пістолета, дробовика або автоматичної винтовки на новому рівні.
Особливості:
Конструктивні особливості:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 926069 |
| База кріплення | Вівер (21 мм) |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1 MOA |
| Бренд | Vortex |
| Вес | 28.34 г Кг |
| Вага в упаковці | 0.205 кг |
| Відстройка від паралаксу | Немає |
| Габарити упаковки | 16.0 х 12.5 х 6.5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 48 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 26.4 х 16 мм |
| Комплектация | Приціл Монтування (Weaver/Picatinny) Кришка приціла Батарея CR1632 Шестигранний ключ для монтажу/демонтажу монтування Викрутка для внесення поправок по вертикалі і горизонталі і для кришки відсіка батареї Запасні гвинти Салфетка для чистки лінз |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Кріплення в комплекті | З кріпленням |
| Максимальна кратність, х | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Мінімальна кратність, х | 1 |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | Монтування (Weaver/Picatinny) |
| Подсветка прицельной марки | Регульоване |
| Розділ | Приціли |
| Тип прицілу | Коліматорний |
| Тип сетки | Red Dot 3 МОА |
| Штрихкод | 875874005464 |