






21 999 ₴
Оптичний приціл Vortex Diamonback Tactical 6-24x50 з прицільною маркою EBR-2C (в кутових хвилинах), розташованої у фокальній площині об'єктива.
Перша фокальна площина дозволяє стрілку по повній використати високоінформативну марку EBR-2C для визначення відстані та підбору поправок по вертикалі та горизонту на будь-якій кратності збільшення. Міцний корпусу, виконано із цільного блоку алюмінію, оптична система забезпечує чудове контрастне та яскраве зображення. Відкриті барабани введення поправок мають досить низький профіль, щоб не заважати упаковці та транспортуванні, однак вони мають плавний хід і з ними дуже зручно працювати. Бічний барабан дозволить виконати відбудову від паралаксу на дистанції від 10 ярдів (9,14 м) до нескінченності.
ОСОБЛИВОСТІ ПРИЦІЛУ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 929059 |
| База кріплення | Кільця та кронштейни 30 мм |
| Барабанчики поправок, ціна поділу | 1/4"(0.25 MOA)@100 yds |
| Бренд | Vortex |
| Вес | 697 г Кг |
| Відстройка від паралаксу | Від 9.1 м до нескінченності |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина прицілу | 368 мм |
| Додаткові характеристики | Розташування прицільної сітки: перша фокальна площина (FFP) |
| Діаметр передньої лінзи | 50 мм |
| Діаметр труби прицілу | 30 мм |
| Цвет | Black |
| Комплектация | Приціл Кришки на об'єктив та окуляр Серветка для протирання оптики |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення в комплекті | Без кріплення |
| Максимальна кратність, х | 24 |
| Материал | Авіаційний алюміній 6061-T6 |
| Мінімальна кратність, х | 6 |
| Налаштування від паралакса | Фіксований |
| Особенности | Водонепроникна, ударостійка конструкція |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | 30 мм |
| Подсветка прицельной марки | Відсутне |
| Розділ | Приціли |
| Тип прицілу | Оптичний |
| Тип сетки | EBR-2C MOA |
| Фокальна площина прицільної сітки | Перша |
| Штрихкод | 875874009615 |