



9 299 ₴
Моноблок Vortex Pro 34mm Cantilever mount (CVP-34) призначений для встановлення оптичних прицілів на зброю із платформу AR. Кріплення виготовлено з міцного алюмінієвого сплаву. Моноблок встановлюється на планку Пікатінні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930350 |
| База кріплення | Планка Пікаттіні/Вівера |
| Вес | 205 г Кг |
| Вага в упаковці | 0,63 кг |
| Высота | Високе |
| Висота від планки до центру | 36,45 мм |
| Габарити | 133,63 х 33,8 х 66 мм |
| Габарити упаковки | 19 x 16 x 7 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина планки | 76,21 мм |
| Цвет | Black |
| Комплектация | Ключ для фіксації гвинтів |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Материал | Авіаційний алюміній |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | 34 мм |
| Тип | Моноблоки |
| Фіксація на зброї | Постійне |