

4 800 ₴
Кільця Vortex Pro Ring 30mm Low (0.90") (PR30-L) призначений для встановлення оптичних прицілів на зброю. Кріплення виготовлено з міцного алюмінієвого сплаву 7075 T6 з твердим анодуванням, встановлюються на планку Вівер/Пікатінні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930354 |
| База кріплення | Планка Пікаттіні/Вівера |
| Вес | 44,7 г Кг |
| Вага в упаковці | 0,140 кг |
| Высота | Низьке |
| Висота від планки до центру | 22,86 мм |
| Габарити | 18,4 х 39,86 х 40 мм |
| Габарити упаковки | 15,5 x 11 x 1,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина планки | 18,4 мм |
| Цвет | Black |
| Комплектация | Кільця Pro Series, шт: 2 Ключ для фіксації гвинтів T-25, шт: 1 Додаткові гвинти, шт: 2 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Материал | Авіаційний алюміній |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | 30 мм |
| Тип | Кольца |
| Фіксація на зброї | Постійне |