


17 080 ₴
Vortex приціл оптичний STRIKE EAGLE 1-6x24 AR-BDC - новинка, розроблена компанією Vortex спеціально для власників карабінів на базі системи AR. діапазоні від 1 до 6 разів.
Матеріал корпусу – анодований авіаційний алюміній
Крок регулювання 1/2 MOA
Багатошарове покриття антивідблиску лінз
Сітка 2-ї фокальної площини
Газонаповнений корпус (аргон)
ArmorTek ультра-тверде покриття лінз для захисту від подряпин
Протиударна конструкція корпусу, що витримує значні навантаження при віддачі та механічних впливах.
Діапазон регулювань за висотою ±140 MOA
Регулювальні барабани закритого типу
Захисні кришки для окуляра та об'єктиву в комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | США |
| Тип | Оптический |
| Минимальная кратность | 1 |
| Максимальная кратность | 6 х |
| Диаметр объектива | 24 мм |
| Диаметр окуляра | 40 мм |
| Диаметр трубы | 30 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |