Кошик
29 відгуків

Компанія T-Rex  AIR Guns in UA

+380 (98) 282-02-00
Компанія T-Rex  AIR Guns in UA

Пневматичні гвинтівки для полювання, спортивної та розважальної стрільби

Отримайте максимум задоволення від свого улюбленого заняття!

Компанія T-Rex  AIR Guns in UA , пропонує широчайший асортимент гвинтівок PCP і ППП, як нових, так і комісійних, а також великий вибір аксесуарів!  Пулек, балонів, хронографів, оптики та іншої продукції найвищої якості. Надаємо послуги ремонту і АПгрейду, вороніння та кольорове анодіювання (так само їх відновлення) обміном і комісійним перепродажем гвинтівок!

Перейти до теки

Мисливці й любителі цінуватимуть нас!

Солідний вибір пневматичних гвинтівок РСР і ППП, а також пістолетів, який задовольнить запити навіть самого заядлого фаната стрільби: від любителя до професіонала. Продукція виробництва є характерною рисою, надійності та довговічності.Пневматичні PCP і ППП гвинтівки, пістолети Bull-pup компонівкиСолідний вибір пневматичних гвинтівок РСР і ППП, а також пістолетів, який задовольнить запити навіть самого заядлого фаната стрільби: від любителя до професіонала. Продукція виробництва є характерною рисою, надійності та довговічності. Шикарний асортимент балонів високого тиску від провідних торгових марок: Scott, Unitor, Gruop, Drager, MSA Auer, Sabre, Walther, Victovice, Interspiro і кулі відічового виробництва. Такі балони використовують не тільки в РСР пневматиці. Це незамінні аксесуари для пейнтболу, дайвінґа, застосовують такі балони та служби ЧС.Заправні станції (ЗС), балони ВД і насоси ВД для PCP пневматикиШикарний асортимент балонів високого тиску від провідних торгових марок: Scott, Unitor, Gruop, Drager, MSA Auer, Sabre, Walther, Victovice, Interspiro і кулі відічового виробництва. Такі балони використовують не тільки в РСР пневматиці. Це незамінні аксесуари для пейнтболу, дайвінґа, застосовують такі балони та служби ЧС. Заводські заготовки під стволи різних калібрів (від 4,5 до 9 мм). У категорії ви знайдете бланки для пневматичної зброї. ТМ Lothar Walther — це, безумовно, найвища якість від всесвітньо відомого німецького виробника.Заготовки для стовбурів (бланки) Lothar WaltherЗаводські заготовки під стволи різних калібрів (від 4,5 до 9 мм). У категорії ви знайдете бланки для пневматичної зброї. ТМ Lothar Walther — це, безумовно, найвища якість від всесвітньо відомого німецького виробника. Прибори для вимірювання початкової швидкості кулі і дульної енергії відмінної якості. Хронографи виробляють виміри в джоулях. Це високоточні прилади, що характеризуються чудовими технічними даними.ХронографиПрибори для вимірювання початкової швидкості кулі і дульної енергії відмінної якості. Це високоточні прилади, що характеризуються чудовими технічними даними.

Чому професіонали купують наші рушниці і спорядження?

 • Найкраща якість

  Продаємо пневматичні гвинтівки, а також комплектуючі до них імпортного і відчизняного виробництва. У всіх продуктах є відповідні сертифікати якості.

 • Стабільність і надійність

  Ми пропонуємо як новий, так і бувший у використанні товар, при цьому продукція знаходиться в ідеальному стані і буде працювати протягом багатьох-багато років!

 • Комплексний підхід

  Наш асортимент розрахований на те, щоб клієнт міг придбати все необхідне для свого хобі, спорту, туризму та професійної діяльності.

 • Приваблива ціна

  Співробітництво з виробниками безпосередньо, а також власна фінансово-технічна база дають свої плоди: наші ціни - завжди значно нижчі за ринкові.

Вітрина магазину

Пневматичні PCP гвинтівки T-Rex II — Найліпший вибір для точної стрільби!

Займаємо почесне місце на європейському ринку.
Пишаємось ексклюзивністю свого напрямку.
Ми маємо власне, досить потужне, виробництво.
Цінуймо наших клієнтів, 50% яких приходять за рекомендаціями.
Ми співпрацюємо з найкращими іноземними представниками.
Забезпечуємо оптимальні ціни для опту і роздрібу.
Даємо гарантію від 3 років до необмеженою датою.
Пропонуємо гнучку систему знижок і бонусів.
Ми доставляємо товари в короткий час за рахунок їх наявності на складі.
Консультуємо максимально компетентно з будь-яких питань.
 

Стати клієнтом

Історія успіху нашої компанії

2010 рік

Заснована наша компанія. Уклали угоду з фінською компанією Jahti Jakt про співпрацю на правах дилера. Запустили офлайн-магазини в Києві, ставши надійним партнером багатьох виробників пневматичної продукції в Україні та Європі. Ми пишаємося своїми досягненнями і шукаємо нових цілей: в середньому за рік - понад 100 000 оброблених замовлень від партнерів, а також через наш офіційний сайт, інтернет-магазини і розлуку.

2015 рік

Почали активно розвивати напрям продажу пневматичних гвинтівок як власного виробництва, так і імпорту з-за кордону.

2018 рік

Наші пневматичні PCP гвинтівки T-Rex і аксесуари, продають по всій Україні і за кордоном! Не враховуючи аксесуарів, щороку продаємо близько 100 ексклюзивних пневматичних PCP гвинтівок і 2000 базових моделей пневматичних гвинтівок T-Rex. 

Оформити замовлення

4 етапи на шляху до довгоочікуваної покупки!

Замовлення по телефону, оформлення замовлення
Якщо ексклюзив, - передоплата 60%
Вивантаження або створення замовлення
Оплата за фактом або платежом

Ми даємо те, що ви так довго шукали!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner